KONST / Litografier / Färglitografi 12667241
nr 1266 7241
Verner Molin
(1907-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 47/150. Motivet: 29x40 cm
Verner Molin, född 1907 i Rättvik, Dalarna, död 1980, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 juli 2019
kl 20:28:35
150 kr
Verner Molin
Läs mer om Verner Molin